Právě se nacházíte: SVAZ AUTOMOBILOVÉHO SPRINTU > O svazu


O svazu


SVAZ AUTOMOBILOVÉHO SPRINTU (SAS) je občanským sdružením registrovaným u Ministerstva vnitra České republiky, které vzniklo v roce 2005 s cílem podpořit rozvoj automobilových sprintů a motosportu v České republice.

V současnosti je SAS v souladu se svými stanovami iniciátorem a organizátorem série závodů „DRAG CUP“ a "DRAG RACE" konaných pod sjednocenými pravidly na letištních a dalších vhodných plochách na území České republiky.

Závodů se mohou účastnit členové SAS, kteří svojí registrací do závodu určují kategorie, ve kterých se bude soutěžit, ale také nečlenové SAS.

Pod hlavičkou SAS v rámci DRAG CUP 2011 jezdí nejrychlejší vozy v České republice, které již mnohokrát ukázaly, že mají ambice zajíždět světové časy a přiblížit se k magické 10vteřinové hranici.


Přihlašte se

Pro přihlášení zadejte Váš email a heslo.

Zapomenuté heslo
Zaregistrovat se Nahrávám...

Tiskové zprávy
  • První a poslední DRAG RACE této sezóny 2013 První a poslední DRAG RACE této sezóny 2013

    24.09.2013   Po více než roční pauze se vedení Svazu Automobilového Sprintu rozhodlo na závěr sezóny exkluzivně uspořádat letošní ročník DRAG... Více

  • DRAG CUP 2012 - zrušeno DRAG CUP 2012 - zrušeno

    07.06.2012   Vážení členové a příznivci SAS,ačkoli víme, že touto zprávou asi většinu z Vás nepotěšíme a věřte, že ani my z ní nemáme radost,... Více

Všechny tiskové zprávy